3 nejoblíbenější články 2016

Dnes mám pro vás 3 nejoblíbenější články loňského roku. Děkuji za vaší přízeň během celého uplynulého roku a věřím, že vám mé blogové články pomáhají ke ZDRAVÍ & BOHATSTVÍ

Jak být dědečkem ve skvělé kondici?

Ve svých 52 letech mám skvělou kondici, jakou jsem měl naposledy ve svých 30-ti letech. Mám již více než rok optimální hmotnost a mí kluci – synové mají co dělat, aby mně fyzicky stačili

Jako trenér bodykey vám dám pár osobních tipů, kterými se řídím:

  1. Používám selský rozum – nepodléhám žádným tzv. ,,odborníkům na výživu“ s různými ,,nejlepšími způsoby jak zhubnout“, raději více poslouchám své tělo.
  2. Dívám se na ovoce na jejich stromě – pokud už si chci nechat poradit v jakékoli oblasti, vždy se dívám jak úspěšný je sám daný odborník.
  3. Znám stále svůj důvod PROČ – jak důležité je pro vás vaše zdraví, jakou prioritu mu dáváte? Proč by jste chtěli mít optimální hmotnost a cítit se šťastně?
  4. Tady a teď – snažím se neřešit co bylo, ani co bude, pouze to co můžu udělat teď v tuto chvíli.
  5. Životní styl – toto není pro mne přechodná záležitost, jsem ztotožněn s tím, že je to součást mého života, i když ne všechny věci se mi vždy budou líbit, rozhodující je má priorita.
  6. Podpora vyšší autority – tak jako ve všech jiných oblastech, tak i v oblasti zdraví a životního stylu se učím od odborníků s jejichž filosofii se ztotožňuji.

Co a jak udělat k získání kondice se dozvíte v celém článku zde:

 

Za všechno můžou geny – rozhovor s RNDr. Pavlem Suchánkem

Dost často slyšíme: „Nemůžu zhubnout“. Je tady docela zajímavá odpověď od pana doktora Pavla Suchánka, který je odborník na výživu. Za všechno prý můžou geny, je to tak?

 

Celý článek si můžete přečíst zde:

 

Proč je můj metabolický věk o 20 let nižší

Co mi ukázalo měření na InBody.

Jsem nadšený. V červenci jsem se po více než roce a půl opět proměřil na přístroji InBody a zjistil, že mám výrazně nad 100% svalové hmoty, zcela mi ,,zmizel“ můj útrobní tuk a můj metabolický věk je 34 let, tedy o skoro 20 nižší, než můj biologický.

Po více než roce a půl žádné jo-jo efekty.

Klíčové je, že po více než 18-ti měsících nemáme žádné jo-jo efekty. Naopak po posledním měření jsem ještě přibral svalovou hmotu a zcela zmizel útrobní tuk. Důležité je, že také naši klienti nemají žádné jo-jo efekty (reference našich klientů zde) a cítí se s programem Hubnutí podle genů skvěle.

Celý článek s výsledky měření najdete tady:

 

Ladislav Turoň
Podnikatel od roku 1994 / Vlastník a lektor podnikání se zárukou / Ambasador a trenér revolučního programu hubnutí podle genů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.