Halloween – ideální čas na změnu postavy

Halloweenské období, to je nejlepší čas dokončit vše staré a vytvořit prostor pro nové začátky. Je to období, kdy musíme pustit vše, co nám již neslouží, i kdyby to bylo to, co nám dává zázemí a pocit bezpečí.

Využijte toto období na investici do sebe, svého zdraví a změny postavy.

Jako aktivní sportovec, trenér a majitel online programu na optimalizaci hmotnosti pomocí genetiky – Hubnutí podle genů, vám doporučím produkt, který velmi podpoří nejen změnu vaší postavy. Programem jsem získal jsem kondici a vděčnost.

ALL PLANT PROTEIN OD NUTRILITE.

Čistě rostlinná bílkovina ze soji, hrachu a pšenice. V jedné dávce 10 g je 8 g bílkovin vstřebatelné z 96%. Je to můj pomocník nejen při sportovní aktivitě, udržení svalové hmoty a její regenerace, ale také pomoc při otocích a zadržování vody v těle ( u žen také při PMS.)
Potřebná denní dávka bílkovin u každého za den by měla být 1g na kilogram hmotnosti a u sportujících pro nárůst, udržení svalové hmoty a regeneraci 1,5 – 2g bílkovin na kilogram hmotnosti.

.
Zvláště bychom si měli dávat pozor na dostatečný přísun bílkovin při hubnutí. Pokud nedodáme do těla potřebné denní množství bílkovin, začneme ztrácet svaly. Sice vám váha půjde rychle dolů, např. až 30 kg za 2 měsíce, ale pak se může dostavit jojo efekt a všechny ztracené svaly se nahradí tukem. Více na toto téma v článku Proč je můj metabolický věk o 20 let nižší.

.
Proto je nutné při hubnutí hlídat příjem bílkovin a vždy jich sníst dostatečné množství během dne. I mně se občas stane, že to nedojím a právě All plant protein od Nutrilite mi pomáhá doplnit zbývající množství bílkoviny za den. Dám si 1-2 odměrky večer do vody asi 1,5h před spaním a díky tomu během noci dochází k regeneraci svalů a ne k jejich ztrátě.

all-plant-protein-obrazek-do-blogu

.
Pokud ve vaší stravě jíte dostatek bílkovin jak živočišného tak i rostlinného původu, tak nezapomeňte jíst větší množství zeleniny na eliminaci překyselení a tvorby volných radikálů.

.
Více se dozvíte o tomto unikátním produktu na www.amway.cz/user/turon v sekci Výživa -> Doplňky výživy nebo pod Obj. č.: 110415 Velikost: 450 g

Wishing you happy Halloween!

11

PS: Věděli jste, že aminokyselina Lysin, obsažená v All plant proteinu, dokáže rychleji zahojit opar? A když už se opar projeví, tak vypít dávku 1000 mg Lysinu, což jsou 2 odměrky All plant proteinu rozmíchané ve vodě. Také si trochu prášku nanesu na opar a zahojí se do 2-3 dnů bez puchýře a strupu 🙂 Funguje to! 🙂

PPS: Pokud se vám články líbí, nebo si myslíte, že by tyto informace někomu pomohly, můžete emaily přeposlat vašim známým. 🙂

 

Ladislav Turoň
Podnikatel od roku 1994 / Vlastník a lektor podnikání se zárukou / Ambasador a trenér revolučního programu hubnutí podle genů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.