Jak jsem po liposukci přibrala a potom s Bodykey ztratila 10 kg vnitřního tuku

Jak jsem po liposukci přibrala a díky programu Bodykey  zhubla 10 kg vnitřního tuku

Poslechněte si silný příběh klientky, které pomohl až náš program BODYKEY.

Kolik člověk musí vynaložit úsilí a energie do svého já, aby byl z části se sebou spokojený… Vyzkoušela jsem několik druhů diet, jak od známých, tak i z internetu, které mi sice krátkodobě pomohly, ale vždy to bylo na úkor omezení určitého druhu jídla a velké fyzické zátěže. Po určité době jsem přestala hubnout a v některých případech jsem přibrala víc než před dietou, tzv. JO-JO efekt. Všechny diety, které jsem vyzkoušela, byly v podstatě POKUS -OMYL.

Neustále jsem přemýšlela o tom, jestli ta – či ona dieta  je opravdu vhodná pro mě. V naději jsem doufala už jen o mém posledním řešení, a to o podstoupení  liposukce – odsátí podkožního tuku břicha, boků a  části zad, a tak jsem učinila v jedné nejmenované klinice v roce 2010. Po liposukci bylo vše v pohodě až do té doby, než jsem si musela sama najít informace na internetu, protože mi nebyly poskytnuté základní informace jak se dál stravovat, jak pečovat o kůži, kterou jsem měla protáhlou a velmi citlivou.

Právě teď – nejen pro mě, ale i pro Vás, se naskytla příležitost si pořídit program Bodykey by NUTRILITE. Jsem  velmi  nadšená, že i k nám do Evropy se dostal objev  špičkových  vědců , že  mezi  DNAv našem těle a způsobem, jak tělo reaguje  na výživu a  cvičení,  existuje silná vazba. S programem  Bodykey by NUTRILITE  a vaším výsledkem  DNA  z  genetických testů,  máte možnost si splnit – nesplnitelné.

Chtěla bych se s Vámi podělit o mé zkušenosti, které se týkají úbytku váhy,jenž  mě stály v minulosti přes 150 tisíc korun, a to nepočítám oblečení a další výdaje. Moji snahou bylo vždy vypadat ve společnosti dobře a  můj vzhled mě dostatečně neuspokojoval  nejen navenek, ale i vnitřně. Však to znáte, když se postavíte před zrcadlo a sami pro sebe si šeptáte: ,, NO JO – lepší už to nebude!Jsem prostě taková­/ý  od přírody.  OMYL !!!
O to víc mě mrzelo, že z části změna byla, ale ne k mému uspokojení, protože ostatní partie zůstaly stejně objemné. Cítila jsem se jak nafouklý balon, a tak jsem znovu začala hledat něco, co by mi pomohlo k zeštíhlení. Je na světě tisíce jídelníčků a výživových poradců, ale nikdo z nich vám neposkytne pro váš  život velmi základní  důležitou větu…Na co jsi citlivá/ý, aby jsi dál nepřibíral/a. A právě program BODYKEY, který se mě dostal do rukou, vyřešil to, proč jsem v minulosti přibírala. Na základě mých testů DNA dnes vím, jak se mám stravovat a jakou fyzickou zátěž zvolit proto, abych se dostala na váhu, kterou mám mít a to mi dodalo vnitřní klid, protože jsem měla jistotu, že má váha půjde dolů.

Program Bodykey by NUTRILITE nabízí veškerý servis pro  Vaši cestu k ideální postavě.  Nemusíte přemýšlet nad tím, co budete vařit, protože program nabízí cca 3500 chutných receptů včetně nutričních hodnot pokrmů. Bodykey trenér vám sestaví cvičební program, kde si sami určíte druh sportu, který vás baví.

Program BODYKEY hlídá veškeré nutriční hodnoty, včetně minerálů, vitamínů, vlákniny a to každý den, což žádný výživový poradce není schopen zhodnotit. A to vše  DOŽIVOTNĚ !!!!!!!

Program Bodykey by NUTRILITE mi pomohl zhubnout a co je nejdůležitější, že jsem zeštíhlila v pase o 20 cm, nyní mám obvod v pase 76 cm. Zhubla jsem 10 kg tuku a nabrala 2,4 kg svalů za dobu 12 týdnů.

Je skvělé, že mohu využívat online program, kde nejsem sama. Nedají se popsat mé pocity, ale když mé okolí si začalo všímat toho, že jsem zhubla, zvedlo to mé sebevědomí a utvrdilo mě to v tom, že jdu díky Bodykey by  NUTRILITE správnou cestou.

Vy jste jedineční jako Vaše DNA, a proto HUBNĚTE S JISTOTOU! 

19059275_436552693385326_6282279383254366827_n (1)

 

Ladislav Turoň
Podnikatel od roku 1994 / Vlastník a lektor podnikání se zárukou / Ambasador a trenér revolučního programu hubnutí podle genů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.