Ladislav - můj příběh s bodykey

Pomáhám lidem zdravě a přirozeně hubnout pomocí jejich genetiky s doživotním online programem. Vše s nárůstem svalové hmoty při šetrném cvičení a úpravě jídelníčku. Efektem je stabilní fyzické a duševní zdraví. 

Celý svůj život jsem byl vždy velmi aktivní sportovec a držel jsem si stále dobrou fyzickou kondici. I přesto jsem měl stále nadváhu a nedařilo se mi dosáhnout mou optimální hmotnost. Protože mí oba rodiče se pohybovali na rozmezí nadváhy a obezity, usoudil jsem časem, že mám pravděpodobně predispozice k nadváze také, ale nechtěl jsem se s tím smířit.

Od roku 1994 jsem začal své podnikání v síťovém marketingu, kterým pomáhám již 21 let dalším lidem mít lepší životní styl (více na www.ladislavturon.cz). Za tu dobu jsem postupně přibral na váze cca 15 kg. V prosinci 2014 se rozšířilo naše podnikání o novou produktovou řadu na snížení hmotnosti.

Dostal jsem možnost stát se ambasadorem revolučního programu na snížení hmotnosti, který vychází z naší DNA a našeho životního stylu a od začátku jsem byl tímto programem nadšen. Ukázal mi jaký způsob stravování a jaká pohybová aktivita je pro mne nejvhodnější.

Během 6-ti měsíců jsem zhubl 18 kg tuku a zároveň si uchoval svou svalovou hmotu. Díky úbytku 15 cm v pase jsem vyměnil celý svůj šatník o dvě konfekční velikosti.

Po dosažení mé cílové hmotnosti se cítím úžasně a stále si ji v pohodě udržuji. Jsem nadšený tímto programem, je to revoluce pro všechny, kteří chtějí žít zdravě a udržovat si svou optimální hmotnost již doživotně.

Vždyť je založen na vědeckém základě - genetickém vyšetření, které tak jednoznačně individualizuje potřeby každého z nás.

Dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu a je dostatečně flexibilní - jím normální stravu, na výběr mám z cca 3.000 chutných receptů a používám běžné potraviny, žádné koktejly nebo krabičky. Vybral jsem si pohybovou aktivitu, která mne baví a mám neustálou podporu mého Bodykey osobního trenéra.

A co je pro mne důležité, že program za mne počítá nejen příjem energie, vitamínů a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitamínů a stopových prvků, což mi žádný nutriční specialista nespočítá.

Díky vlastnímu příkladu a mé podpory jsem již pomohl více než 20-ti lidem zdravě zhubnout a optimalizovat svou hmotnost. Těchto 20 lidí společně zhublo téměř 150 kg tuků při zachování svalové hmoty, více se dozvíte v referencích.

Program Bodykey by Nutrilite funguje a bude fungovat i pro vás. Získáte naši podporu, vědomosti a zkušenosti při vaší cestě za vaší optimální hmotností a kondici.

 

Ladislav Turoň

Ambasador a trenér programu

22. 12. 2014

váha: 100,4 kg

obvod pasu: 103 cm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

21.2.2015

váha: 96,5 kg

obvod pasu: 95 cm

Pro zvětšení klikněte na obrázek

 1. 7. 2015

váha: 85 kg (-15 kg)

obvod pasu: 89 cm (-14 cm)

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Před - 103 kg

Po - 85 kg

Před - 103 kg

Po - 85 kg

Průběžné výsledky - graf úspěchu uvnitř bodykey

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Pro zvětšení klikněte na obrázek

KLÁRA TUROŇOVÁ

Výživový poradce a lektor

 

Klárka - můj příběh s bodykey

Pomáhám lidem žít život ve zdraví pomocí analýzy prvků z vlasů

a doživotně vyřešit optimální hmotnost pomocí genetiky

"Když jsem se v únoru 2015 nechala změřit na přístroji InBody, mé výsledky mne vyděsily. Má váha ukazovala o 7 kg navíc, můj útrobní tuk byl 96,8 cm2 a můj metabolický věk 56 let! Má váha se blížila nadváze a útrobní tuk byl u hranice 100, což je zdravotní riziko.

Od svých 7 let jsem aktivně tančila a v dospělosti byla vždy s váhou do 56 kg. Má nadváha začala pozvolna a mé okolí mne přesvědčovalo, že v mém věku je už normální přibírat na váze, že stárnu. Pro mne ale není normální vypadat ve 43 letech o 15 let starší díky mé nadváze.

Můj manžel začal s programem Bodykey jako ambasador značky od prosince 2014 a jeho výsledky byly úžasné. Po této zkušenosti jsem si v březnu 2015 program zakoupila a jsem nadšená, protože mé pokusy s hubnutím stylem "pokus-omyl" tím skončily.

Genetickou analýzou jsem zjistila, že mé geny jsou citlivé na tuky a také na vysokou fyzickou aktivitu, takže jsem dostala odpověď, proč se mi nedařilo hubnout.

Teď mám svého Bodykey trenéra, který mi sestavuje doživotně jídelníček s chutnými recepty včetně mé oblíbené svíčkové a vepřového se zelím a knedlíkem. Už nemusím přemýšlet, co budu vařit a hlavně dostanu zhodnocení mých denních  výživových hodnot v přehledném grafu.

Trenér mi  sestaví cvičební program se 70ti videi a vyhodnotí nutriční analýzu po 30ti dnech, což žádný výživový poradce dnes nedokáže.  A to je revoluční!

Díky dodržování doporučení ve stravě a cvičení jsem od 1.3. do 1.8. zhubla 7 kg tuku a nabrala 1,9 kg svalů. 

Proto všem doporučuji program Bodykey! Zhubněte navždy své nadbytečné tuky hravě a s pocitem, že děláte to nejlepší pro své zdraví a dlouhý život. To vše bez JO-JO efektu! Už nikdy nepřiberete a to je vítězství, protože vy už to VÍTE!

Klára Turoňová, 43 let 

váha: 62,5 kg

obvod pasu: 83 cm

6.3.2015
6.3.2015

váha: 57,7 kg

obvod pasu: 74 cm

16.7.2015
16.7.2015

Měření InBody 21.2.2015

Měření InBody 16.7.2015

- 7,7 kg tuku     + 1,9 kg svalů    - 9 cm

Průběžné výsledky - graf úspěchu uvnitř bodykey

ze stránek Bodykey

graf kontroly hmotnosti z 62,5 kg na 55,6 kg

období od 1.3. - 8.8. 2015

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Kontakt

 Ladislav Turoň

 

Na Parceli 12/10

Havířov, 73601

 

Zapsán v obecním živnostenském

úřadu Havířov

IČ: 60955180

 

Můžete mne kontaktovat emailem:

bodykey@hubnuti-podle-genu.cz

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Přihlašte se k odběru novinek