Nejlepší investice do zdraví

Jaká je vaše životní priorita č.1.?

Většina lidí mi odpovídá ,,no přece zdraví“. Statistiky ovšem ukazují na to, že neustále přibývá obézních lidí a lidí s nadváhou a s tím spojené civilizační choroby.

Sám jsem měl před dvěma lety 18 kg nadváhy se začínajícími zdravotními riziky. Také jsem si ujasnil, že zdraví je pro mne priorita č.1., a byl jsem ochoten změnit svůj životní styl.

A udělal jsem nejlepší mou životní investici do svého zdraví a to do online programu na úpravu hmotnosti, analýzou mé DNA prostřednictvím Genetického testu. Dnes je můj metabolický věk o 20 let nižší.

Sám jsem se stal poté ambasadorem a trenérem tohoto revolučního programu na Hubnutí podle genů. Pomáhám lidem získat a trvale si udržet svou optimální hmotnost a kondici pomocí své genetiky, aby si mohli užívat plnohodnotný život ve zdraví. Mrkněte na jejich reference.

Po dvou letech bez jo-jo efektu můžu říct, že tento program je zcela jedinečný na našem trhu.

Vypíchnu vám dnes 3 důvody, proč ho musíte mít:

 

1. HUBNUTÍ NA MÍRU  podle vašich genetických predispozic. Analýzou vaší DNA, prostřednictvím Genetického testu, zjistíme, jak vaše tělo reaguje na tuky, sacharidy a cvičení.

2. DOŽIVOTNÍ, KOMPLEXNÍ A JEDNODUCHÝ – získáte osobní stravovací a cvičební plán přímo na míru podle metodiky institutu zdraví Nutrilite na online platformě Můj bodykey trenér.

3. ŠETŘÍ ČAS A PENÍZE žádné další poplatky výživovým poradcům, kondičním trenérům, za posilovnu nebo sestavení jídelníčku na hubnutí. Doživotně získáváte váš cvičební a stravovací plán se stovkami chutných a nutričně vyvážených receptů podle vašeho genotypu.

 

Hubnutí podle genů s programem Bodykey byla a je mou nejlepší investicí do mého zdraví. Zajistěte si také svou bodykey soupravu a získejte trvale, bez jo-jo efektu svou optimální hmotnost a kondici a užívejte si tak plnohodnotný život.
Užívejte den.

Ladislav

PS: Vyřešte svou hmotnost a kondici jednou provždy a užívejte si života.

Pokud se vám články líbí, nebo si myslíte, že by tyto informace budou někomu prospěšné, můžete emaily přeposlat vašim známým.

Audio verze:


hubnuti-podle-genu-s-programem-bodykey-byla-a-je-mou-nejlepsi-investici-do-meho-zdravi

 

 

Ladislav Turoň
Podnikatel od roku 1994 / Vlastník a lektor podnikání se zárukou / Ambasador a trenér revolučního programu hubnutí podle genů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.