Jak program bodykey funguje

Stáhněte si zdarma e-knihu (+mp3+video)

Program mi dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu a je dostatečně flexibilní. Jím normální stravu, na výběr mám z cca 3.000 chutných receptů a používám běžné potraviny, žádné koktejly nebo krabičky.

Vybral jsem si pohybovou aktivitu, která mne baví a mám neustálou podporu mého Bodykey osobního trenéra.

A co je pro mne důležité, že program za mne počítá nejen příjem energie, vitamínů a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitamínů a stopových prvků, což mi žádný nutriční specialista nespočítá.

Revoluce v hubnutí podle genů, aneb Jezte to, co máte rádi a přitom trvale a zdravě zhubněte na svou optimální hmotnost.

Jídelníček na hubnutí s kalorickými a nutričními hodnotami
Jezte to, co máte rádi a přitom trvale a zdravě zhubněte

Cvičební plán bodykey by NUTRILITE™

Nezbytnou součástí Vaší cesty ke snížení hmotnosti je cvičení.
 
To je důvod, proč program bodykey nabízí individuální cvičební plán šitý na míru Vašim potřebám, včetně úrovně Vaší fyzické zdatnosti, osobních preferencí a genetických predispozic.
 
Program bodykey by NUTRILITE™ Vám pomáhá sledovat Váš cvičební režim, upomene Vás, pokud je třeba, abyste zvýšili své odhodlání, nebo Vás naopak odmění za vynaložené úsilí.
 
Najdete zde také užitečné, názorné instruktážní videonahrávky připravené certifikovanými odborníky na cvičení, které Vám zábavným, interaktivním způsobem pomohou zpestřit cvičení a udržet si motivaci.

.

Jak vypadá program uvnitř

1. Co vlastně jím

Zde máte jídelníček jednoho mého dne, můžete si jej nechat celý, tak jak je navržený pro vás, nebo si jednoduše recept vymažte a nahraďte ho jiným z nabízených receptů anebo si vytvořte svůj vlastní, podle toho na co máte zrovna chuť. Program vám již napoví, jestli máte vlastní jídlo správně výživově sestaveno.

Pokud je vše výživově správně, kolonky jsou v zeleném poli ...

Mám k dispozici nákupní seznam, na mnou vybrané období, takže nakupuji jen to, co mi doma chybí. Přesně vím, kolik čeho nakoupit a nekupuji tak zbytečnosti navíc. Můžu si ho vytisknout, nebo jen poslat jako PDF do mobilu.

A co je pro mne důležité, že program za mne počítá nejen příjem energie, vitamínů a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitamínů a stopových prvků, což mi žádný nutriční specialista nespočítá.

 

2. Jaký mám pohyb

K redukci hmotnosti je potřeba zařadit i pohyb, abychom hubli z tuků a ne ze svalů.  V programu si vyberete vaší oblíbenou fyzickou aktivitu a oblíbené cvičení. K podpoře správného cvičení dostanete videa s vaším osobním trenérem. Své aktivity můžete libovolně měnit a doplňovat dle vaší situace a nálady.

Jednoduše si vyberte cvičení a pustíte si video ...

 

3. Zdroj informací

Dostáváme pravidelně články z magazínu na téma motivace, cvičení, stravování a výživa, které vycházející z nejnovějších vědeckých poznatků.

 

4. Průběžné výsledky

Svou optimální váhu máte doživotně pod kontrolou...

Přihlašte se k odběru novinek