Proč je můj metabolický věk stále o 20 let nižší

Co mi ukázalo měření na InBody.

Jsem nadšený. Loni v červenci jsem se po více než roce a půl opět proměřil na přístroji InBody a zjistil, že mám výrazně nad 100% svalové hmoty, zcela mi ,,zmizel“ můj útrobní tuk a můj metabolický věk je 34 let, tedy o skoro 20 nižší, než můj biologický.

 

turon_BMR

 

Dnes po dalším roce, kdy používám program na Hubnutí podle genů je moje kondice s přibývajícím věkem stále v lepší kondici.

Dnes už to není vůbec o hubnutí, které jsem na začátku potřeboval, ale o znalosti mého těla a jistotě správného, vyváženého stravování a pohybové aktivity.

Díky našeho programu Bodykey, kde genetický test analyzuje konkrétní genetickou výbavu a odhalí důležité informace, které nám umožní identifikovat složení potravy a druh fyzické aktivity pro vás k dosažení a udržení vaší optimální hmotnosti.

Pomohl mi online program Hubnutí podle genů.

I přesto, že celý život sportuji, postupně jsem přibíral na váze a hledal možnosti jak to změnit. Nadšeně jsem proto přijal možnost stát se ambasadorem revolučního online programu Hubnutí podle genů na úpravu hmotnosti.

Sám jsem díky tomuto programu během 6-ti měsíců shodil 18 kg tuku při zachování svalové hmoty a vyměnil si s radostí celý šatník. Více v mém krátkém videu:

Po více než dvou a půl letech žádné jo-jo efekty.

Klíčové je, že po více než 30-ti měsících nemáme žádné jo-jo efekty. Naopak po posledním měření jsem ještě přibral svalovou hmotu a zcela zmizel útrobní tuk. Důležité je, že také naši klienti nemají žádné jo-jo efekty (reference našich klientů zde) a cítí se s programem Hubnutí podle genů skvěle.

PS: Chcete doživotně vyřešit svou optimální hmotnost a kondici? Pomůžeme vám. 🙂

Ladislav Turoň
Podnikatel od roku 1994 / Vlastník a lektor podnikání se zárukou / Ambasador a trenér revolučního programu hubnutí podle genů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.