Proč se naše tělo snaží, abychom nezhubli

Taky jste měli pocit, když jste chtěli zhubnout, že se vaše tělo brání?

Při hubnutí se totiž tělo snaží, aby jste nezhubli. Tělo se snaží, aby jste byli unaveni, aby jste vydali méně energie, je vám zima a sníží se aktivita štítné žlázy. Tělo se tě snaží odradit od další aktivity, protože hubnutí je z hlediska evolučního špatně, kdežto obezita je z evolučního hlediska správně, protože to je obrana proti smrti hladem.

Když jsme nyní v období nadbytku a naše tělo nemá zátěž, ale stále máme přísun energie, kterou potřebujeme a chceme, potom je toto jedním z důvodu nadváhy, nebo obezity, říká na našem semináři RNDr. Pavel Suchánek, výzkumný odborník IKEMU a školitel pro náš on-line program bodykey.

Řešení můžete najít v on-line programu Hubnutí podle genů., který pomohl už mnoha lidem k optimální hmotnosti a kondice bez jo-jo efektu.
Pomohl také mně, a dnes mám ve svých 52 letech díky našemu online programu Hubnutí podle genů opravdu skvělou kondici a také vím Proč je můj metabolický věk o 20 let nižší.
PS: Vyřešte svou hmotnost a kondici jednou provždy a užívejte si života.

PS1: Pokud se vám články líbí, nebo si myslíte, že by tyto informace někomu pomohly, můžete emaily přeposlat vašim známým.

.

Ladislav Turoň
Podnikatel od roku 1994 / Vlastník a lektor podnikání se zárukou / Ambasador a trenér revolučního programu hubnutí podle genů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.