Jsme nadšení z toho, že jsme pomohli už tolika lidem k dosažení optimální hmotnosti a mít větší radost ze života. Všech referencí si velmi vážíme a děkujeme za ně.

Paní Antonie, ročník 1952


Po 10-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Můj mini příběh po 10 měsících na programu Bodykey :

Tento skvělý program, který jsem si zakoupila před 10 měsíci dokazuje, že i lidé, kteří mají sníženou funkci štítné žlázy (na kterou se mnoho lidí s nadváhou vymlouvá) funguje perfektně.  Tabletky na ŠTÍTNOU ŽLÁZU jím už 15 let a taky jsem se vymlouvala, to si musím přiznat.

Cholesterol, který byl hodně vysoký, je jako doprovod tohoto onemocnění, ale místo chemie jsem upravila podle programu z DNA svůj jídelníček. Způsob nejen stravování, ale také celkové životosprávy jasně dokazuje, že se může v životě člověka hodně změnit, pokud sám chce. Jako správný cholerik jsem si řekla, že dokážu všem, kteří nevěří, že to jde, když se chce.

Vařím si podle programu jídla, která jsem v životě nejedla (a nechtěla ani ochutnat) a mohu říct, že jsou opravdu skvělá nejen chuťově, ale i vzhledově. Porce úžasné, bez hladovění, někdy mám problém sníst celou porci.

Hladina cholesterolu klesla ze 7,57 na 5,5 a hladina cukru ze 6,9 na 5,6. Cévy se zlepšily natolik, že tabletky mi lékař „sebral“, že je už nepotřebuji, ani stenty, které už pro mne chystali. Ošetřující lékaři jsou v „šoku“, co se dá udělat úpravou životosprávy na podkladě z  DNA.

Mám dojem, že kdyby tak udělalo spoustu lidí to, co já, tak lékaři jsou bez práce.

Na začátku programu byla moje váha 79 kg (stydím se, ale to už je minulost) a po 10 měsících je 67,3 kg. Nejsem žádný sportovec, pouze chodím pěšky a denně se více pohybuji, protože jsem v babičkovském věku a po úraze, takže jsem si vybrala lehčí  pohyb. Posilovny mě nelákaly a ani nelákají.

Nosila jsem navíc 18,9 kg tuku na svém těle ještě vloni v březnu, dnes už nosím pouze 3,3 kg.

Vím, že za další 2 měsíce bude vše O.K.  Tuky pryč, svalová hmota narostla, zlepšila se mi celkově nálada, mám více energie, jsem pohyblivější – zkrátka, cítím se skvěle.

Mé tělo se již podobá člověku – ne medvědovi. Zjistila jsem také, že je lepší ubývat na váze pomocí programu Bodykey než „zázračnými pilulkami“, které slibují, že za měsíc shodíte 10 kg, ale už vám nezaručí, že za další dva měsíce nenaberete 15 nebo 20 kg zpět. Myslím, že takových příkladů je hodně. Lidé zkrátka stále věří „zázrakům chemie“, místo aby věřili sobě a své vůli něco dokázat.

Porovnejte si šokující měření poměrů tuků a svalů na přístroji in-body.

 

Paní Simona, ročník 1973


Po 3 měsících

Úbytek 5 kg za 8 týdnů

O programu Bodykey  jsem se dozvěděla v červnu r. 2015 a bohužel až následný rok tedy v březnu 2016 jsme se definitivně rozhodla, že jdu do toho.  Záměrně říkám bohužel. Do té doby jsme byla jednou z mnoha, která vyzkoušela různé diety a jídlo díky sestavenému jídelníčku.

Vše začalo tím, že jsem před sedmi lety onemocněla hypertenzí - tedy štítnou žlázou. Díky lékům byla po čase opět pod kontrolu, ale už ne tak moje váha. Během chvilky povyskočila o 5 kg tedy z mých 60 kg na 65 kg a pro mě začal marný boj o její navrácení. Po celou dobu se ovšem úspěch nedostavil. Byla jsem v úplné apatii, nechtělo se mi cvičit, stejně to k ničemu nevedlo a byť jsem se začala úplně jinak stravovat - tedy zdravě, nic se nedělo. Ovšem smířit se s tím jsem nechtěla.

Bodykey  jsem si dala k narozeninám a bylo to mé nejlepší rozhodnutí. Fascinovala mě ta představa, že díky svému jedinečnému kódu DNA mě bude vše ušito na míru a to i včetně cvičení.

12.3.2016 konečně dorazily výsledky a já s údivem mimo jiné zjistila jak málo mému tělu stačí cvičit, aby už spalovalo a že můžu jíst naprosto vše, samozřejmě v souladu s mým genotypem. Po krátkém čase se dostavily první výsledky. Já se naučila s programem pracovat a zjistila jeho nepřeberné možnosti a flexibilitu. Naprosto jsem mu propadla.

Po 8 týdnech bylo hotovo, to co jsem nedokázala vyřešit za 7 let bylo za dva měsíce pryč.

Nemám zde radost jen z úspěchu, ale také z toho, že se cítím moc dobře, opět mám pravidelný pohyb pro mě ten správný a navíc už nikdy nemusím propadat panice kdyby se nějaké to "kilečko" vrátilo, protože tento pomocník už zůstane navždy se mnou.

Pokračuji dál - mám udržovací fázi, baví mě mít vše tak jak si to moje tělo přeje.

Moc děkuji společnosti Amway a značce Nutrilite za tak skvělý program a že můžu být jeho součástí.

Paní Jana, ročník 1974


Po 8-mi měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Jak jsem po liposukci v roce 2010  přibrala a díky programu Bodykey  zhubla 10 kg vnitřního tuku v roce 2015


Kolik člověk musí vynaložit úsilí a energie do svého já, aby byl z části se sebou spokojený… Vyzkoušela jsem několik druhů diet, jak od známých, tak i z internetu, které mi sice krátkodobě pomohly, ale vždy to bylo na úkor omezení určitého druhu jídla a velké fyzické zátěže. Po určité době jsem přestala hubnout a v některých případech jsem přibrala víc než před dietou, tzv. JO-JO efekt. Všechny diety, které jsem vyzkoušela, byly v podstatě POKUS -OMYL.

 Neustále jsem přemýšlela o tom, jestli ta - či ona dieta  je opravdu vhodná pro mě. V naději jsem doufala už jen o mém posledním řešení, a to o podstoupení  liposukce - odsátí podkožního tuku břicha, boků a  části zad, a tak jsem učinila v jedné nejmenované klinice v roce 2010. Po liposukci bylo vše v pohodě až do té doby, než jsem si musela sama najít informace na internetu, protože mi nebyly poskytnuté základní informace jak se dál stravovat, jak pečovat o kůži, kterou jsem měla protáhlou a velmi citlivou.

červen 2015
listopad 2015

Právě teď – nejen pro mě, ale i pro Vás, se naskytla příležitost si pořídit program Bodykey by NUTRILITE. Jsem  velmi  nadšená, že i k nám do Evropy se dostal objev  špičkových  vědců , že  mezi  DNA v našem těle a způsobem, jak tělo reaguje  na výživu a  cvičení,  existuje silná vazba. S programem  Bodykey by NUTRILITE  a vaším výsledkem  DNA  z  genetických testů,  máte možnost si splnit – nesplnitelné.

Chtěla bych se s Vámi podělit o mé zkušenosti, které se týkají úbytku váhy,jenž  mě stály v minulosti přes 150 tisíc korun, a to nepočítám oblečení a další výdaje. Moji snahou bylo vždy vypadat ve společnosti dobře a  můj vzhled mě dostatečně neuspokojoval  nejen navenek, ale i vnitřně. Však to znáte, když se postavíte před zrcadlo a sami pro sebe si šeptáte: ,, NO JO - lepší už to nebude! Jsem prostě taková­/ý  od přírody.  OMYL !!! “

O to víc mě mrzelo, že z části změna byla, ale ne k mému uspokojení, protože ostatní partie zůstaly stejně objemné. Cítila jsem se jak nafouklý balon, a tak jsem znovu začala hledat něco, co by mi pomohlo k zeštíhlení. Je na světě tisíce jídelníčků a výživových poradců, ale nikdo z nich vám neposkytne pro váš  život velmi základní  důležitou větu…Na co jsi citlivá/ý, aby jsi dál nepřibíral/a. A právě program BODYKEY, který se mě dostal do rukou, vyřešil to, proč jsem v minulosti přibírala. Na základě mých testů DNA dnes vím, jak se mám stravovat a jakou fyzickou zátěž zvolit proto, abych se dostala na váhu, kterou mám mít a to mi dodalo vnitřní klid, protože jsem měla jistotu, že má váha půjde dolů.                                                  

Program Bodykey by NUTRILITE nabízí veškerý servis pro  Vaši cestu k ideální postavě.  Nemusíte přemýšlet nad tím, co budete vařit, protože program nabízí cca 3500 chutných receptů včetně nutričních hodnot pokrmů. Bodykey trenér vám sestaví cvičební program, kde si sami určíte druh sportu, který vás baví.

Program BODYKEY hlídá veškeré nutriční hodnoty, včetně minerálů, vitamínů, vlákniny a to každý den, což žádný výživový poradce není schopen zhodnotit. A to vše  DOŽIVOTNĚ !!!!!!!

Program Bodykey by NUTRILITE mi pomohl zhubnout a co je nejdůležitější, že jsem zeštíhlila v pase o 20 cm, nyní mám obvod v pase 76 cm. Zhubla jsem 10 kg tuku a nabrala 2,4 kg svalů za dobu 12 týdnů.

Je skvělé, že mohu využívat online program, kde nejsem sama. Nedají se popsat mé pocity, ale když mé okolí si začalo všímat toho, že jsem zhubla, zvedlo to mé sebevědomí a utvrdilo mě to v tom, že jdu díky Bodykey by  NUTRILITE správnou cestou.

Vy jste jedineční jako Vaše DNA, a proto HUBNĚTE S JISTOTOU!                                                                  

 

Pan Jaroslav, ročník 1956


Po 12-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

,,Celý svůj profesní život se jako internista a gastroenterolog zabývám výživou a způsoby stravování, navíc jsem 8 let v nemocnici v Krnově působil jako ústavní dietolog. Celý svůj osobní život se snažím o to, abych si držel normální hmotnost, protože oba mí rodiče se pohybovali na rozmezí nadváhy a obezity.

Teprve program Bodykey, který je založen na genetickém vyšetření, mi konkrétně ukázal, jaký způsob stravování a jaká pohybová aktivita jsou vhodné pro mou osobu. Během 3 měsíců jsem dokázal zredukovat 8 kg tuku a nabýt 1 kg svalové hmoty a váhový úbytek mírně pokračuje až do dosažení mé cílové optimální hmotnosti, kterou budu již trvale udržovat.

Jsem nadšený tímto programem a tím, co lékařům, výživovým a nutričním specialistům a hlavně všem, kteří chceme žít zdravě a udržovat si svou optimální hmotnost nabízí! Vždyť je založen na vědeckém základě – genetickém vyšetření, které tak jednoznačně individualizuje potřeby každého z nás. Dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu, je dostatečně flexibilní – jím normální stravu, nemusím žádné koktejly a krabičky, můžu používat běžné potraviny.

A co je pro mne jako lékaře hodně zajímavé, počítá za mne nejen příjem energie a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitaminů a stopových prvků – to mi žádný nutriční specialista nespočítá."

 

Pro zvětšení

20.3.15 - 81,5 kg

klikněte na obrázek

20.6.15 - 74,5 kg

Paní Dana, ročník 1963


Po 11-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Nikdy jsem nebyla sportovní typ. Ve svých 52 letech jsem si nemohla nevšimnout, že se nezdravě „zakulacuju“ díky nenápadnému, leč trvalému přibývání na váze za poslední roky. A to jsem se vážně nepřejídala. Přeborníkem na diety byla moje maminka. Pokaždé se však dostavil jo-jo efekt, časem i zdravotní problémy. Toho jsem se bála.

Program bodykey je moje záchrana. Jsem naprosto v klidu, že nemusím přepočítávat nějaké kalorie či trávit hodiny v posilovně.

Jím všechno, co mám ráda, nehladovím. Po třech měsících jsem se zbavila 13,8 kg, 10,8 kg tuku a 17 cm v pase.

Cítím se skvěle! Jsem v pohodě, protože program mi bude dál pomáhat k mé optimální hmotnosti a jejímu trvalému udržení.

 

březen 2015
10.3.2015 - 86,7 kg
červenec 2015
2.7.2015 - 72,6 kg

Paní Hanka, ročník 1972


Po 11-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek
březen 2015
červen 2015
10.3.15 - 62,5 kg
20.6.15 - 55,9 kg

Nejsem z těch, co můžou jíst nezřízeně a přesto nepřiberou. Odjakživa mám ráda jídlo a vyrůstala jsem s heslem "kdo zaváhá nežere". Vyrůstala jsem s dvěma bráchy a měla jsem co dělat, abych si uhlídala svůj příděl. Takto jsem si vypěstovala v hlavě program, co se týče jídla.

Na základní škole jsem nebyla žádná tyčka a později jsem zjistila, že ve zdravotní knize jsem byla vedena jako obézní holčička. To mi v pubertě zrovna sebevědomí nebudovalo, takže jsem se chytala kdejaké diety jako stébla. Zkoušela jsem hladovět, nevečeřet, jíst jen do 17h, a také jsem zkoušela dělenou stravu.

Tím vším jsem prošla a moje tělo si prožilo několik jo-jo efektů. Moje největší váha byla 105kg a nebylo nic, co by mi vyřešilo nadváhu celoživotně.

Dostávaly se ke mě informace o tom jak a co jíst a často byly protichůdné. To mi nedávalo žádnou jistotu, že jdu správným směrem.

Proto jsem byla nadšena, když přišel program bodykey, protože řeší nadváhu komplexně a nežiji v nejistotě, jestli náhodou něco nedělám špatně. Cítím se tak mnohem lépe a v pohodě, to musíte zažít! Tři měsíce uběhly jako voda a mé nadšení ze stravovacího plánu se objevilo ve výsledcích.

Přišla jsem o 6.8kg tuku a svalovinu si zachovala. Díky úbytku 10cm v pase jsem na velikosti 34-36. Nové oblečení S a XS si kupuju teď z radostí, kterou se mnou sdílí i manžel Jindra.

 

Paní Michaela, ročník 1976


Po 11-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Jsem 3 měsíce v programu - úbytek váhy 6 kg, úbytek v pase 8 cm. Tento program je úžasný, můžu jen doporučit. Program vás naučí jakou máte mít správnou velikost porcí a jakou máte mít pohybovou aktivitu, kterou si sami vyberete.

Nemusíte se vzdát jídel, které jíte dnes. Recepty jsou velice chutné a příprava opravdu jednoduchá. Už nikdy nemusím řešit žádnou dietu, protože tento program mám na celý život.

 

Pan Lukáš, ročník 1972


Po 9-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek
březen 2016

Bodykey jsem si koupil na konci května 2015, udělal test a čekal netrpělivě na výsledek. Ten jsem dostal v červnu a vyšlo mi, že mám pomalejší metabolismus, takže moje tělo snadno vstřebává tuky z potravy. Doporučení bylo snížit celkový příjem tuků se sníženým obsahem kalorií a začít cvičit s vysokou intenzitou.

Nastavil jsem si jídelníček na 4 jídla za den a ze cvičení jsem si vybral 4x za týden jízdu na rotopedu po půl hodině. Co mně nejvíce zajímalo byl jídelníček, co budu vlastně jíst. Velmi mě potěšilo, že byl v podstatě normální.

Změna byla ve velikosti porce a v rozložení surovin v porci. Teď mám na porci kolem 70 gramů prsního kuřecího řízku, postaru bych si dal celý prsní řízek a ještě si přidal.

Trochu jsem měl obavy, že mi nebude stačit porce a budu mít hlad, ale byli to zbytečné obavy. Objevil jsem i spoustu jídel co jsem vůbec neznal jako je třeba kuskus, bulgur a jiné.

Na program jsem nastoupil  18.6.2015, počáteční váha 92 kg a 108 cm v pase. Poslední měření k dnešnímu dni 10.8 2015. Výsledek je úžasný -váha je 82,7 kg a 100 cm v pase, což značí hmotnostní úbytek váhy -9,3 kg a -8 cm v pase.

Lidičky, jde to skoro samo. Stačí jenom chtít.

 

Paní Helena, ročník 1961


Po 11-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

S klidným svědomím a plna nadšení můžu říct, že tento výživový program Bodykey je skutečný unikát. Má účinnost hubnutí na 1000 %, přesně jak to říkají ti co s ním začali už přede mnou. Moje důvody nadšení - za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg. A jenom do váhy, kterou jsem si nastavila. Hubnu jen to co je potřeba. Tuky. I tuky kolem vnitřních orgánů. A svalová hmota zůstává .

Díky doporučeným cvikům přesně na moje tělo svalová hmota přibývá . Jsem celkově pružnější, víc pohyblivá, méně unavená, mám víc energie, líp se mi dýchá, kůže po těle se mi změnila a je nádherně hlaďoučká. Jídlo jsem si nikdy nevychutnávala tak jako nyní. Jsem nadšená i z receptů a jednoduchosti přípravy jídla. Receptů je mnoho. A hlavně vím, že jím opravdu to, co moje tělo potřebuje. Přesně podle mého genetického kódu.

Tělo mi za to děkuje tím, jak dobře se cítím. Oceňuji, že si můžu kdykoli kontrolovat bez námahy vyrovnanost živin. Můj trenér je mi k dispozici on-line. Vím co a kolik mám jíst, vím co a kdy cvičit. Přesně na míru mých vlastních potřeb. Doporučuji maximálně !

 

březen 2015 a prosinec 2015

Paní Zdenka, ročník 1965


Po 12-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Během náročné léčby při onkologickém onemocnění jsem hodně přibrala. Když jsem se dozvěděla o novém programu redukce váhy pomocí genetických testů, konzultovala jsem můj záměr z ošetřující lékařkou , která mě redukci doporučila. I přes hormonální léčbu, kterou ještě mám, začala moje hmotnost klesat každý týden jako hodinky.

To mě velice nadchlo, protože jsem normálně jedla a jen trochu začala sportovat. Nyní mám dole 10 kg tuku a dál pokračuji ve svém plánu. Cítím se skvěle a po 3. měsících v programu mě má lékařka zredukovala léky na tlak a velice mě pochválila. Všem tento program doporučuji.

 

12.3.15 - 89,6 kg
12.6.15 - 84,4 kg

Paní Naďa, ročník 1960


Po 12-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek
10.3.15 - 74kg
Pro zvětšení klikněte na obrázek
11.6.15 - 66kg
Pro zvětšení klikněte na obrázek

Pro všechny, kteří důvěrně znají situace: Ať sním, co sním, vždycky přiberu. Když už shodím nějaké to deko, mám ho za chvíli zpět. Ať držím jakoukoliv dietu, vždycky zhubnou jen ti druzí. Je mi více než 50 let a všichni kolem říkají, že po padesátce už budu jen přibírat a nemám šanci zhubnout.

Pokud znáte tyto situace, pak vám chci říci, že je mi 54 let, za 3 měsíce jsem shodila 8 kg tuku, mám o 2 konfekční čísla menší oblečení, mám lepší postavu než moje mladší sestra, která byla celý život štíhlá, že dnes mohu jíst jídlo, které jsem si celý život nedovolila.

Cítím se skvěle, zdravě, sebevědomě a hlavně si věřím, že i věci nemožné jsou možné. Nezměnila jsem pohybovou aktivitu (cvičit chodím už několik let), jen jsem změnila jídelníček podle Bodykey.

Tak se do tohoto hubnoucího programu pusť ,ne do diety a sám poznáš, jak je život krásný a co všechno zvládneš. Krásné a štíhlé budoucí časy přeje.

 

Paní Alena, ročník 1961


Po 12-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Moje zkušenosti s BodyKey jsou úžasné v tom, že jsem se přesvědčila o jednoduchosti programu. Naučil mě se zdravě stravovat. Výběr z jídelníčku je tak široký, že vždy si mohu vybrat na co mám zrovna chuť a tím mám také vyřešenou otázku co vařit.

Nejdůležitější pro mě bylo, že jsem se rozhodla změnit své návyky. Začala jsem intenzivně chodit s holemi a tím jsem získala více energie a nadšení. Moje počáteční váha byla 65 kg a 89 cm v pase. Po třech měsících na tomto programu jsem shodila celkem 5 kg, z toho 4,1 kg tuků a 10 cm v pase. Tímto nekončím, pokračuji dál, beru to jako součást mého životního stylu.

 

květen 2015
září 2015

Paní Eva, ročník 1964


Po 6-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Jako dítě jsem byla spíš "oplácaná" a v podstatě od dospívání až do porodu prvního dítěte jsem řešila svou váhu jednoduchým způsobem - málo jsem jedla a hodně se hýbala. Ale výsledek byl opačný - přibírala jsem až na úspěšných 70 kg, při výšce 172 cm. Což sice není moc, ale já jsem se necítila pohodlně. Paradoxně po narození mých dvou synů jsem šla s váhou dolů, až na 50 kg.

Za dalších 10 let se mi váha stabilizovala mezi 58 - 60 kily. Ale v posledních letech jsem začala přibírat, sice "jen" na 65 kg, ale to se mi nelíbilo. Nechtěla jsem se smířit s tím, že po padesátce je normální přibírat a že se s tím nedá nic dělat.

V programu Bodykey jsem od října 2015, shodila jsem na 58 kg. S tím jsem spokojena a tuto hmotnost si chci udržovat. Ještě mám v plánu sundat 3-4 cm v pase a dostat se na 69 - 70 cm.

S programem vím, jaká skladba jídla je pro mé tělo vhodná a trenér mi nabízí pohybovou aktivitu podle toho, co preferuji.

Pokud stále řešíte svou váhu nebo se jen chcete udržovat v kondici a se správnou hmotností, pojďte do toho.

 

Pan Jan, ročník 1978


Po 10-ti měsících

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Před Bodykey 95 kg a 108 cm v pase. Po měsíci a pár dnů v programu Bodykey 84,6 kg a 102 cm v pase.

Je to bomba. Je to tak snadné, můj cíl 77 kg. Zhruba za 33 týdnů mi to ukázalo, že bych toho měl dosáhnout. Navždy a natrvalo, žádné jojo efekty.

 

Paní Barbora, ročník 1975


Bodykey mi dalo NADĚJI, že i já můžu po letech mít opět hmotnost 60kg, kterou jsem dříve měla. Jídelníček je pestrý, chutný a dá se použít i pro rodinné příslušníky, kteří zhubnout nepotřebují. Nemusím přemýšlet, co vařit, spíše řeším na co mám zrovna chuť. Za naprosto skvělé považuji nákupní seznam, díky kterému zkontroluji co mám doma a co koupit v obchodě.

Na konci roku 2015 mi zjistili sníženou funkci štítné žlázy, nasadili léčbu a navíc pracuji v 3-směnném provoze, tak můžu jíst i v noci a nemám obavy, že bych přibrala. Úžasné je i doporučení vitamínů a minerálů na základě dodržovaného měsíčního jídelníčku. Sama mám vyzkoušeno, že není vhodné toto doporučení ignorovat. Doposud jsem zhubla 4kg tuku a 700g jsem přibrala na svalové hmotě.

Cvičení mně velmi baví a zvládne ho každý začátečník. Jsem neskutečně VDĚČNÁ za Bodykey a díky jeho variabilitě a individualitě se člověk naučí také disciplíně. Program Bodykey já osobně považuji za naprosto REVOLUČNÍ, protože nemusím navštěvovat žádné výživové poradce a platit drahé cvičební a stravovací plány. Cítím se skvěle a i když má váha není ještě cílová, vím, že jsem na té správné cestě a že to DOKÁŽU !!!

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Přihlašte se k odběru novinek